úklid domácnosti

Abychom našim klientům pomohli vytvořit ještě zdravější domácnost, začali jsme pracovat s  eMC ušlechtilými efektivními mikroorganizmy, tedy s úplně přírodními látkami bez jakékoliv chemie!


         Odstraníme nejen všechny alergeny ale vylepšíme a mnohonásobně ozdravíme domácnost duchu Feng Shui. V oblasti Feng Shui máme pro naše klienty akreditovanou poradkyni.

Na co lze EMC použít? Prakticky na všechno...
EMC čističe kombinují štěpnou sílu éterických olejů s  čisticí silou mikroorganizmů.
 • čistí
 • zabraňují zápachu
 • dávají hladkým povrchům lesk
 • vytváří v domácnosti příjemné mikroklima
 • zabraňují vzniku usazenin v odtokových potrubích
 • zvyšují výkon domácích čističek vod

Provádíme čištění a úklid domácnosti od stropu až po podlahy.
Uklidíme a vyčistíme kouty a nepřístupná místa, zbavíme Vás pavučin, plísní na zdech, bakterií i vodního kamene.

úklid podle feng-shui

        Také máte pocit, že když na jaře vysmýčíte všechny kouty domácnost najednou vypadá nějak větší a zářivější?
Je to tím, že podle feng-shui je prostorová očista součástí takzvaného pozemského štěstí, které kladně ovlivňuje energii životního prostoru. A nejen to, domácnost "prokoukne" a všichni v rodině budou spokojenější.

Tento úklid nechte na nás!

        Můžete nám však pomoci, když před tím vyházíte nepotřebné věci. Odpadky pak zlikvidujeme a odvezeme.
Odjeďte na chatu, jeďte se bavit s dětmi využijte lépe čas než úklidem. Dělejte zajímavější činnost.
Stačí když nám předem řeknete co chcete vyhodit a udělat tak místo pro nové věci.

        Člověk dokáže nahromadit neuvěřitelné množství zbytečností a haraburdí. Hmotný odpad však zatěžuje mysl a zbavit se zbytečností je proto osvobozující. Ve feng-shui představuje v každém světovém směru jinou oblast života. Každá je důležitá, každou je třeba očistit a připravit na novou příležitost..

        Nejvíce věcí se po zimě nahromadí v předsíni či hale.

        Podle feng-šuej vchod do domu či bytu symbolizuje počátek proudění energie čchi, a proto je tento prostor třeba osvobodit od rozházených bot, deštníků a kabátů. Vchod musí vás i vaše hosty vítat čistotou a pořádkem.        Velkou pozornost věnujte ložnici. Tento prostor musí být čistý a střídmý, a pokud možno bez televizoru či počítače. Dbejte, aby úložné prostory pod postelí plnily jediný účel a sloužily pouze k odkládání polštářů a přikrývek. My pak navíc ještě k tomu ten prostor, lůžka a čalounění dokážeme zbavit alergenů, vyčistit čalounění, koberce pročistit vzduch a to bez chemie.

        Zvláštní kapitolou jsou skříně plné obnošeného oblečení. Z některého děti již dávno odrostly, s jinými oblíbenými kousky se především my ženy nerady loučíme. Chce to razantní zásah, to co si neobléknete alespoň jednou v roce, nevezmete to již na sebe nikdy. Poškozené oblečení, které nestojí za to opravovat bez milosti hoďte do pytlů my to zlikvidujeme.Rada pro váhavé – vyhodit nebo nechat?
        Vše co se v domácnosti používá zřídka se někam odkládá. Do sklepa, na půdu, garáže nebo někam jinam, ale za čas na ně stejně zapomeneme a s největší pravděpodobností už je nikdy nebudeme potřebovat. Zkuste je vytřídit metodou dvou krabic. Skvěle se osvědčila například u dětí, které se nechtějí vzdát oblíbených plyšáků, stavebnic či suvenýrů z dovolených.

        Připravte si velké krabice s víkem a na každou napište jedničku nebo dvojku… Do první uložte věci, s nimiž se nechcete rozloučit a potřebujete je jen jednou za čas. Do druhé krabice dejte předměty, které sice nepotřebujete, ale vyhodit je nedokážete. Pokud nebudete cokoliv z první krabice potřebovat jeden rok, přeřaďte to do krabice s číslem dvě. Pokud vám ani následující rok nechyběl předmět z druhé krabice, je jisté, že je na čase se jej zbavit a patří do kontejneru nebo jej darujte, věnujte potřebným či pošlete na dobročinné účely.

Čistota po úklidu Vás pozitivně naladí.
        Likvidovat zbytečností není snadné. Některé předměty připomínají pěkné chvíle, a proto se jich nedokážete vzdát.
Jsou však i takové, které vzbuzují sklíčenost nebo vyvolávají nepříjemné vzpomínky. Tyto předměty však vyzařují špatné a tíživé vibrace. Může to být i skříň, kterou jste koupili s bývalým manželem a jen tento kus nábytku vám jej neustále připomíná.

        Ať už jde o malý prstýnek, větší obraz nebo zmiňovanou skříň – pryč s nimi. Tak se naladíte na svůj vnitřní očistný proces a přes hmotné věci uvolníte prostor pro nové životní možnosti. Rozloučení se smutnými událostmi a křivdami je nezbytné, pokud chcete dále kráčet životem šťastní a vyrovnaní.

        A jak si „jarně“ vyzdobit domácnost? Určitě živými květinami. Mnohé z nich jsou „léčitelé“ a dokáží pohlcovat jedovaté výpary a čistit vzduch. Důležitou zásadou je, že všechny rostliny ve vašem bytě musí být zdravé a čisté, bez prachu na listech a bez škůdců. Úžasnou sílu má i ten nejmenší živý kvítek ve váze a na stolku pár kamínků, které vám připomenou krásné chvíle z prožité dovolené.

Zavolejte obraťte se na nás.

        Poskytneme Vám poradenství v soukromých i komerčních prostorech.
Zaměříme se prostřednictvím poradce na harmonizaci bydlení, kanceláří i obchodů.

        Stejně jako dobrý doktor (již pohledem podle obličeje, pohybů těla pozná u pacienta, kde se nachází disharmonie v  těle – nemoc.)
Poradce feng -shui (feng-šuej) při pohybu v posuzovaném prostoru podle rozmístění jednotlivých předmětů, proudění energií a úklidu pozná také kde je disharmonie a navrhne nápravná opatření.

         Prostřednictvím Feng shui a osobního poradenství můžete najít řešení řady životních situací jak v soukromém tak i profesionálním životě.
Harmonizace a posílení pozitivní energie v partnerství, zdravotní oblasti, kariéře, financích …

        Vždy se snažíme pro své klienty najít ideální řešení pro jejich soukromý i pracovní život. Feng shui může pomoci zlepšit vaši rodinnou i finanční situaci, posílit zdraví i mezilidské vztahy.

Úklidem se nic nemůže pokazit! My uklidíme za Vás.

Stačí zavolat na tel. 774603680 nebo 777563687

Uklízíme zdravě již v řadě domácností.        V rámci úklidu Vaší domácnosti Vám rádi pomůžeme od prachu ze všech míst nábytku koberců, podlah, sedaček...

        Na čištění a odsátí prachu používáme speciální vysavač Lura, který je vhodný i pro Vaše děti a alergiky. Vysavač Lura čistí vzduch a pohlcuje veškerý prach a nečistoty, keré se mohou ve vaší domácnosti nacházet.

        Při úklidu domácnosti používáme jen vyzkoušené značky prostředku Star, Faren, Reál, Poliboy. Používáme také nanotechnologii která se k úklidu domácnosti objednává zvlášť.

        Metoda nanoimpregnace udržuje váš domov pořád čistý lehce udržovatelný a odolává nečistotám které se již neusazují.

        Stále častěji používáme také zmiňované eMC mikroorganizmy, které plně nahradí chemii a jsou ze sta procent přírodní a ekologické.

        I Vaše koupelna a toaleta budou zářit jen čistotou a budou zbaveny nepříznivých pachů a bakterií.

Nanotechnologie nám to vše umožňuje.

Nabízíme Vám také
 • generální úklid domácnosti po řemeslnicích
 • generální úklid domácnosti po malířích
 • čištění kuberců
 • čištění sedaček i kožených
 • strojní čištění podlah
 • renovace podlah


Pro více informací nás, prosím, kontaktujte přes kontaktní formulář, telefon, email nebo přímo nezávaznou objednávku.

Kdykoli se na nás můžete s důvěrou obrátit.

Pavla Bednarčíková s týmem spolupracovníků.