Auto Detailing | Vyčistímevše.cz

zavolejte nám
zavolejte nám
+420 724 670 183
jsme k dispozici
jsme k dispozici
Po - Ne 8:00 - 20:00

Auto Detailing

Vozíte ve Vašem automobilu denně děti či domácí mazlíčky? Jezdíte často na obchodní jednání a viceméně auto je Váš druhý domov? Vozíte ve Vašem vozidle obchodní partnery a rádi byste reprezentovali i svým vozidlem? Nejen dům, kancelář a Vaše šaty jsou Vaší reprezentací, ale hlavně Váš vůz, v kterém trávíte spoustu času, ať již na cestách do práce či na dovolenou nebo jen na nákupy.


Též pro Vás nabízíme služby v oblasti Auto Detailingu – zajistíme na Vaše přání čištění a renovaci interiérů i exteriérů Vašeho vozu. Pokud máte pocit, že Váš starší automobil již nezáří tak, jako když vyjel z autolinky. Tak proto máme pro Vás službu ve formě leštění a voskování karoserie. Převáželi jste nějaký stavební materiál, vysypal se Vám v autě květináč s hlínou či jen jste svezli svoje ratolesti, které Vám připravili překvapení ve stylu rohlíkového puzzle všude možně i nemožně? Vozíte ve Vašem automobilu Vaše domácí mazlíčky a ačkoliv používáte ochranné deky, máte plné auto chlupů? Nebo jen prostě rádi jezdíte čistým a voňavým autem a nemáte možnosti nebo čas si ho sami vyluxovat a vyleštit? Od toho jsme tu s naším parním hloubkovým čištěním celého interiéru Vašeho vozidla. Automobily lze čistit nárazově po neočekávaném znečištění či před případnou technickou kontrolou nebo pravidelně dle Vašich požadavků a nároků.


Co nabízíme?

  • Parní čištění
  • Leštění a renovace laků, nano ochrana, voskování
  • Čištění a impregnace kůže
  • Péče o interiér a exteriér
  • Dezinfekce klimatizace ozonem

Parní čištění sedaček a čalounění auta je šetrné k interiéru Vašeho vozidla, ekologické díky nižší spotřebě vody oproti klasickým tepováním a velice efektivní. Navíc díky vyšší teplotě páry zbavuje sedadla a čalounění nejen nečistot, ale také dezinfikuje a zbavuje čalounění virů, roztočů a plísní.


Čištění a impregnace kůže

Nabízímě též čištění a impreganci kůže. Volíme účinné a šetrné způsoby čištění dle stavu a typu kůže, ať již jde o kožené sedačky či kožené části palubní desky či vnitřní strany dveří.


Péče o interiér a exteriér

Důkladně vyluxujeme i hůře dostupná místa pod sedačkami, vedle sedaček, v kufru. Vyleštime plastové a kožené části interiéru, vytepujeme sedačky a veškeré čalounění včetně kufru a stropu. Vyleštíme okna zevnitř i zvenku. Zbavíme veškerých nečistot i motorovou část vozu, odstraníme připadné zbytky oleje, abyste při technické prohlídce dostali pochvalu.Čistý vzhled vozidla z venku zajistíme kompletním umytím karoserie, vyleštěním poklic a kol. Případně auto dle požadavků vyleštíme a navoskujeme.


Leštění a renovace laků, nano ochrana a voskování

Tuto službu provádíme velice důkladně s ohledem na stáří a stav vozidla a laku. Vozidlo se nejprve důkladně předmyje a chemicky vyčistí od veškerých nečistot (kamínky, stopy asfaltu, prach apod.) na karoserii, aby nedošlo k poškození laku. Následní dojde k leštění vhodnými připravky a pastami dle stáří a druhu laku. Leštění je prováděno ručně velice důkladně, kontrolu lakování provádíme inspekčním světlem. Po odstranění zbytků leštící pasty je možno na přání aplikovat nano ochranu nebo vosk. Tato péče chrání Vaši karoserii a usnadňuje údržbu Vašeho automobilu.


Dezinfekce klimatizace ozonem

Čištění ozonem – aktivním kyslíkem je nejúčinnějším a nejsilnějším čistidlem, které zbaví prostředí nežádoucího zápachu a dezinfikuje viry, plísně a bakterie. Při dezinfikaci je nutné vyměnit kabinový filtr.


Stroje, které používáme

Mám zájem o službu - Auto Detailing