Naše služby | Vyčistímevše.cz

zavolejte nám
zavolejte nám
+420 724 670 183
jsme k dispozici
jsme k dispozici
Po - Ne 8:00 - 20:00

Naše služby


Vyčištění bytových a nebytových prostor


Uklizený a vyčištěný dům, byt či kancelář je vizitkou každého člověka či firmy. Jste rádi v dobře vyčištěném a voňavém prostředí? Nemáte z pracovních či soukromých důvodů v dnešní uspěchané době věnovat úklidu a čištění přilíš času? 


Nabízíme svým klientům možnost trávit čas se svou rodinou, přáteli, věnováním se svým koníčkům tím, že Vám jednorázově i pravidelně vyčištíme a uklidíme vše, na co si vzpomenete ve svých bytových a nebytových prostorech.


V případě nebytových prostor jsme schopni zajistit pravidelný úklid či jednorázové vyčištění. Dle Vašich požadavků a přání zajistíme vyčištění kanceláří, sanitárních a firemních prostor, obchodních prostor a center, skladovacích velkoplošných prostor apod. 

Pravidelný úklid zahrnuje mytí oken a vyčištění okenních rámů a parapetů, vyčištění podlah či vyčištění koberců, úklid sanitárních prostor. Jednorázový úklid může být vyčištění prostor po malování, stěhování či společenských akcích v prostorách Vaší firmy či Vámi pronajatých prostor. 


V případě bytových prostor nabízíme též pravidelné či jednorázové vyčištění interiérů jako mytí oken včetně vyčištění okenních rámů a parapetů, kompletní úklid bytu, domu, garáže, sklepů, půdních prostor dle Vašich požadavků. 


Na všem je možné se předem domluvit, aby Vám naše služby vyhovovaly na maximum.

Samozřejmostí je naše absolutní diskrétnost a spolehlivost.

Vyčištění podlah 


Není již Vaše podlaha lesklá, je mírně poškrábaná od dětí, zvířecích mazlíčků nebo jen zámková dlažba před domem je zašlá od slunce, mrazu a sněhu? 

Postaráme se o vyčištění a obnovení jakéhokoliv podlahového povrchu ve Vašich bytových či nebytových prostorách i na Vašich zahradách, garážích a terasách. Podlahy čistíme hloubkově od skvrn, nečistot, plísní, řas apod.a zároveň je dokážeme ošetřit proti poškození, poškrábaní, rychlejšímu opotřebení apod.


Haly, garáže a exteriérové podlahy – zajistíme vyčištění cementových litých povrchů, vyčištění venkovní dlažby, vyčištění kamenných nášlapných povrchů

Bytové a nebytové prostory interiérové – zajistíme vyčištění laminátové podlahy, PVC podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy


Vyčištění koberců 


Máte pocit, že Váš koberec již není, co to bývalo, a chtěli byste dát Vašemu koberci nový nádech? Stala se Vám nehoda v podobě vylitého vína, pokapání voskem, zašpinění barvou po malování? Máme pro Vás řešení v podobě vyčištění jakékoliv druhu koberce. Nabízíme individuální přístup a vyčištění různých typů a velikostí kusových koberců i celoplošných kobercových krytin. Jsme schopni odstranit a vyčistit jakékoli skvrny a fleky, nečistoty různého původu (vosk, víno, dezinfekce, zvířecí nečistoty apod.)Vyčištění fasád, střech a okapů


Slunce, vítr, mráz, sníh, déšť. To vše dopomáhá k zašlému vzhledu fasád domů a budov. Ovšem nic není ztraceno. Nabízíme kompletní servis vyčištění a mytí všech typů fasád. Jsme schopni zajistit vyčištění materiálů jako například cihla, břízolit, žula, zateplené fasády apod. 

Dále nabízíme kompletní vyčištění a mytí střech a okapů od napadaných nečistot ze stromů. 

Ke každému povrchu přistupujeme individuálně a s opatrností dle náročnosti čištěného povrchového materiálu.


Mám zájem o službu - Naše služby