Firmy a bytové domy | Vyčištění bytových a nebytových prostor | Naše služby | Vyčistímevše.cz

zavolejte nám
zavolejte nám
+420 724 670 183
jsme k dispozici
jsme k dispozici
Po - Ne 8:00 - 20:00
vyčistíme vše
vyčistíme vše
na co si vzpomenete

Firmy a bytové domy

Pravidelný úklid 

Provádíme dle dohody se zákazníkem v pravidelných intervalech. Úklid může být na denní, týdenní, měsíční či čtvrletní bázi dle Vašich požadavků.

  • Denní čištění- čištění sanity, kanceláří, zametení a vytření podlah na frekventovaných místech (chodby, schodiště, prodejní plocha...)
  • Týdenní čistění – průbězné čištění všech vnitřních i venkovních prostor. Hlubší čištění kanceláří (utření prachu, čištění skleněných vytrín, skleněných výplní a dveří..) Čištění venkovních prostor (zametení nečistot kolem bytového domu, firmy, skladu, čištění vchodových dveří, venkovního schodiště apod.)
  • Měsíční čištění – hloubkové čištění výtahových kabin a výtahových drážek, ometení pavučin na hůře dostupných místech (vyšší stropy, půdní a sklepní prostory)
  • Čtvrtlení čištění – čistění oken a okenních rámů, čištění parapetů a žaluzií, čištění osvětlení venkovního i vnitřního rázu, hlubší čištění sklepních a půdních prostor

Generální úklid

Jednorázové čistění po rekonstrukcích interiérů nebo přestavbách skladů, prodejních ploch apod.

V rámci generálního úklidu po rekonstrukcích se zaměřujeme na celkové čištění firmy, areálu, skladu. Hloubkové čištění oken, podlah, případně renovace podlah. Vše ke spokojenosti, aby i po větší přestavbě, malování jste se cítili v kanceláři nebo v prodejně příjemně vy i Vaši zákazníci a zaměstanci.

Mytí oken

mytí oken provádíme strojové a demineralizovanou vodou nebo tlakově

Čištění a úklid hal a budov

čištění fasád a mytí oken, čištění podlah, klimatizačních systémů

Stroje, které používáme

Mám zájem o službu - Firmy a bytové domy